سرپرست فرماندهی انتظامی دزفول گفت: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می‌کرد در روند رسیدگی پرونده خلل به وجود آورد، سرانجام توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. به گزارش پایگاه خبری انعکاس خوزستان ؛ سرهنگ حسین عیدی اظهار کرد: در پی کشف یک جسد مجهول‌الهویه در یکی از مناطق شهرستان دزفول، پلیس تحقیقات خود را […]

سرپرست فرماندهی انتظامی دزفول گفت: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می‌کرد در روند رسیدگی پرونده خلل به وجود آورد، سرانجام توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری انعکاس خوزستان ؛ سرهنگ حسین عیدی اظهار کرد: در پی کشف یک جسد مجهول‌الهویه در یکی از مناطق شهرستان دزفول، پلیس تحقیقات خود را جهت کشف حقیقت موضوع آغاز کرد.

وی با بیان اینکه در ادامه روند بررسی پرونده، وقوع قتل و هویت متوفی تأیید شد، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی دزفول با به کارگیری توان علمی و تحقیقات اطلاعاتی، قاتل که یکی از دوستان مقتول بوده را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

عیدی بیان کرد: متهم دستگیر شده در صحبت‌هایی ضد و نقیض علت مرگ متوفی را مصرف بی‌رویه مواد مخدر عنوان کرد و گفت برای اینکه مشکلی متوجه وی نشود جسد را در کنار جاده رها و محل را ترک کردم.

سرپرست فرماندهی انتظامی دزفول با اشاره به تلاش مستمر پلیس آگاهی دزفول جهت کشف حقیقت، گفت: متهم در تحقیقات به عمل آمده پرده از جنایت برداشته و انگیزه خود را اختلاف شخصی عنوان کرد که با وارد کردن یک ضربه به سر مقتول وی را به قتل رسانده است.

  • منبع خبر : ایسنا