مطالبه گری انقلابی پایگاه خبری انعکاس خوزستان همزمان با نمایشگاه کتاب و رسانه های دیجیتال در محل نمایشگاه بین المللی خوزستان با همه کم و کاستی ها به پایان رسید در ابتدا جا دارد از کلیه عزیزانی که در این مسیر خطیر و جهادی ما را یاری نمودند تقدیر و تشکر کنیم. مطالبه گری انقلابی […]

مطالبه گری انقلابی پایگاه خبری انعکاس خوزستان همزمان با نمایشگاه کتاب و رسانه های دیجیتال در محل نمایشگاه بین المللی خوزستان با همه کم و کاستی ها به پایان رسید در ابتدا جا دارد از کلیه عزیزانی که در این مسیر خطیر و جهادی ما را یاری نمودند تقدیر و تشکر کنیم.

مطالبه گری انقلابی با حدود ۲ سال فعالیت در سطح استان توانست بخشی از مشکلات و مطالبات مردم را به همت مردم و برخی مسئولین پاسخگو ،مرتفع کند.

امسال نیز برای سال دوم این رویداد در نمایشگاه بین المللی خوزستان همزمان با نمایشگاه کتاب و رسانه های دیجیتال برگزار گردید و با صدور دعوت نامه ی کتبی و الکترونیکی برای کلیه مسئولین استان بویژه کلانشهر اهواز دعوت بعمل آمد تا در این رویداد ۶ روزه شرکت نمایند و به مطالبات مردم و سوالات اصحاب رسانه پاسخ دهند.

اما متاسفانه برخی مدیران باز هم با عدم حضور خود ثابت کردند که نه پاسخگوی مردم هستند و نه رسانه ها❗

برخی مدیرانی که روز به روز با لابی های پشت پرده و پول بیت المال پوست کلفت کرده و پاسخگوی مردم و رسانه ها نیستند.

خطاب به برخی مدیران اعلام میداریم قطعا مطالبه گری انقلابی پایگاه خبری انعکاس خوزستان از رسالت خود که همواره مورد تاکید مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) نیز می باشد ذره ای کوتاه نخواهد آمد و برای پیگیری مطالبات مردم تا پشت میز و صندلی ها چسبناک برخی مدیرانی که حاضر به پاسخگویی و ارائه گزارش عملکرد به مردم نیستند خواهد رفت و نتایج آن را به سمع و نظر مردم خواهند رساند.

بزودی نیز لیست دعوت نامه ها و مدیرانی که در کمال صداقت و شفافیت در میان مردم حضور پیدا کردند و پاسخگوی مردم و اصحاب رسانه بودند و همچنین مدیرانی که بدون هیچ علتی تنها بعلت گردن کلفت بودن حاضر به شرکت در این رویداد مردمی و انقلابی نبودند را از طریق همین رسانه منتشر خواهیم کرد.

در‌ پایان بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را به پاس حضور و حمایت های بی دریغ حجت الاسلام موسوی فرد نماینده محترم ولی فقیه و دکتر شریعتی استاندار محترم و دیگر مدیران اعلام می‌نماییم.

امید است این حرکت عظیم انقلابی موجب تثبیت روحیه پاسخگویی مسئولین به مردم و رسانه ها و ارتقاء جایگاه مطالبه گری گردد.

✒احمد یوسفی
مدیر مسئول پایگاه خبری انعکاس خوزستان