حجت‌الاسلام سعید جعفری، مسئول اسبق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان در خصوص کاندیداتوری و حضورش در انتخابات مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار انعکاس خوزستان در اهواز اظهار کرد: برای هزینه‌های انتخاباتی فعلا قرار است با کمترین هزینه ممکن ورود کنیم زیرا خرج‌های زیاد و اضافه را برای این عرصه مضر و فسادزا می‌دانم؛ بیشتر […]

حجت‌الاسلام سعید جعفری، مسئول اسبق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان در خصوص کاندیداتوری و حضورش در انتخابات مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار انعکاس خوزستان در اهواز اظهار کرد: برای هزینه‌های انتخاباتی فعلا قرار است با کمترین هزینه ممکن ورود کنیم زیرا خرج‌های زیاد و اضافه را برای این عرصه مضر و فسادزا می‌دانم؛ بیشتر سعی‌ من استفاده از فضای مجازی است که هم بسیار کم هزینه‌تر و هم اثرگذارتر است.

وی افزود: این را هم تاکید می‌کنم که کاملا موافق شفاف‌سازی در هزینه‌های تبلیغات و در همه عرصه‌های سیاسی اجتماعی هستم.

حجت‌الاسلام جعفری گفت: مهم‌ترین ضعف مجلس فعلی منفعل بودن آن در برابر تصمیمات و اتفاقاتی است که در عرصه‌های مختلف کشور اتفاق می‌افتد به‌طوری‌که می‌بینیم در شرایطی که مشکلات اقتصادی و یا بحث اشتغال یا حتی بحث مسکن از معضلات مهم برای مردم هستند، مجلس فشار خاصی به دولت وارد نمی‌کند و در واقع اقدام خاصی انجام نمی‌دهد.

وی ادامه داد: حتی در بحث مسائل اجتماعی مانند بهداشت و تحصیل نیز مجلس ضعیف عمل کرده و نمونه دیگر آن عدم ورود جدی مجلس به موضوع کاهش ارزش پول ملی است.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در خصوص برنامه‌هایش عنوان کرد: از مهم‌ترین برنامه‌های بنده پیگیری جدی تقویت اقتصاد ملی و حمایت از تولید ملی است به‌طوری‌که محصولات ایرانی توان رقابت با نمونه خارجی را داشته باشند. همچنین اگر توجه لازم را از نخبگان علمی کشور داشته باشیم می‌شود شاهد پیشرفت‌های بیشتری در عرصه اقتصادی، صنعتی و علمی کشورمان باشیم. بحث شفاف‌سازی هم بسیار مهم است که قصد پیگیری آن را نیز دارم.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه‌ها تلاش برای افزایش ارزش پول ملی است که این نکته بسیار مهم است. همچنین پرداختن به موضوع تامین اجتماعی است که باید سطح خدمات آن در حوزه‌های مختلف افزایش یابد.

مسئول اسبق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: مهم‌ترین مشکل نمایندگان فعلی خوزستان در مجلس به نظرم عدم وجود یک وحدت رویه است که نیاز است به این مسئله بیشتر توجه کنیم و در این شرایط اقتصادی و فشارهای خارجی، همدلی و هماهنگی نمایندگان خوزستان می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

وی افزود: بحث اشتغال، بحث ظرفیت‌های معطل مانده، بحث اولویت استخدام نیروهای بومی، بحث سهم خوزستان از فروش نفت کشور، بحث پیگیری جدی حل مشکل ریزگردها و حق‌آبه‌های تالاب‌ها و بحث آب آشامیدنی و فاضلاب از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید پیگیری شوند.