🔻با ورود قالیباف به صحنه ی انتخابات ،معادلات دوم اسفند دستخوش تغییرات جدی می شود. 🔻وی که برای ریاست مجلس آمده است می بایست علاوه بر تلاش برای حضور خود در مجلس یازدهم تمام تلاشش را در جهت پیروزی هم تیمی های خود در سراسر کشور خصوصا کلانشهرها کند. 🔻با توجه به اینکه عموم مردم […]

🔻با ورود قالیباف به صحنه ی انتخابات ،معادلات دوم اسفند دستخوش تغییرات جدی می شود.

🔻وی که برای ریاست مجلس آمده است می بایست علاوه بر تلاش برای حضور خود در مجلس یازدهم تمام تلاشش را در جهت پیروزی هم تیمی های خود در سراسر کشور خصوصا کلانشهرها کند.

🔻با توجه به اینکه عموم مردم ورود قالیباف و تیم همراهش را در مجلس قطعی می دانند زین پس ۰کاندیدای نزدیک به جریان اصول گرایی تمام تلاش خود را جهت ورود به لیست نهایی شورای ائتلاف خواهند کرد.

🔻در اهواز نیز بسیاری از مردم بدلیل ذهنیت بسیار بدی که از اصلاح طلبان دارند پیروزی لیست انتخابی شورای ائتلاف محتمل تر از مابقی لیست ها می باشد.

🔻با توجه به جلسات اخیر اعضای شورای ائتلاف در خوزستان گزینه های احتمالی ورود به لیست شورای ائتلاف در‌ بسیاری از محافل مطرح شده اند ،در این میان اسامی افرادی چون سید کریم حسینی ، سید رضا فلاحی مقدم ، مجتبی یوسفی ، سید شکرخدا موسوی ، سید رضا میرزاده ،احمد سراج، محمد امیر به گوش می رسد.

🔻حال باید منتظر لیست منتخب شورای ائتلاف ماند و دید به چه میزان این لیست مورد استقبال مردم شریف اهواز قرار خواهد گرفت.