تیم فوتبال فولاد در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر بار دیگر به یک پیروزی خارج از خانه دست یافت تا این تیم دارای بهترین عملکرد از این لحاظ باشد.

به گزارش پایگاه انعکاس خوزستان، تیم فوتبال فولاد خوزستان روز گذشته و در جریان هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر مقابل ماشین سازی در تبریز به میدان رفت و در حالی که دو بار از میزبان خود عقب افتاد، در نهایت پیروز این میدان سخت شد.

فولادی‌ها با ۳ امتیازی که روز گذشته به دست آوردند، ۱۲ امتیازی شده و به رده چهارم جدول صعود کردند که این عملکردی مناسب و کارنامه‌ای قابل دفاع برای نکونام است.

اوج هنر تیمِ نکونام در این فصل امتیاز گرفتن در بازیهای خارج از خانه است. فولاد تاکنون ۴ بار خارج از خانه به میدان رفته که حاصل این ۴ بازی ۳ پیروزی و یک مساوی است. شاگردان نکونام در این بازیها ۶ بار گل زده و ۳ بار گل خورده‌اند و جمعا ۱۰ امتیاز گرفته‌اند تا دارای بهترین عملکرد در بازیهای خارج از خانه باشند.

بعد از فولاد، سپاهان و شهر خودرو هر کدام با ۷ امتیاز از ۳ بازی خارج از خانه در رده‌های بعدی هستند و چنانچه این دو تیم امروز موفق به پیروزی مقابل گل گهر و ذوب آهن شوند، امتیازات خارج از خانه آنها با فولاد برابری خواهد کرد.

تیم فوتبال فولاد روز گذشته و از هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر موفق شد در تبریز تیم ماشین سازی را با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب کند.

  • منبع خبر : مهر