فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۱۰۸ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار با ۱۶۴ فقره انواع سرقت،ظرف ۵ روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند ظهار داشت:در راستای ارتقای امنیت اجتماعی،طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار همچنین فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت ۵ روز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا در آمد.

وی تصریح کرد: مأموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۱۰۸ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، ۱ سارق به عنف، ۹خرده‌فروش مواد مخدر و ۲ عامل تیراندازی را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی طی چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی اهواز بیان داشت:ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح مقدار ۲۰۱۸ گرم انواع مواد مخدر، ۶۴ جام قلیان، مقادیری اموال سرقتی و تعداد ۲۸ عدد فشنگ سلاح جنگی نیز کشف کردند.

وی افزود:متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۶۴ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده،تحویل مرجع قضایی داده شدند.

سرهنگ محسن دالوند با بیان اینکه در این راستا ۱۰۷ موتورسیکلت و ۵۹ خودروی متخلف توقیف و۳۰ معتاد متجاهر نیز جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شد،خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه‌روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

  • منبع خبر : تسنیم