حجت الاسلام والمسلمین محمدیان، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان ، از برگزاری دوره طلایه داران فردا با محوریت مباحث فرهنگی و آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی برای 800 دانش آموز پسر و دختر خوزستانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انعکاس خوزستان و به روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خوزستان ، حجت الاسلام والمسلمین محمدیان پیرامون فعالیت های تابستانه اتحادیه عنوان داشت: برنامه های تابستانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با عنوان طلایه داران فردا در ۳ محور فرهنگی ، معرفتی ، و دانش افزایی در حال اجرا میباشد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان با اشاره به اینکه دوره طلایه داران فردا ویژه مسئولین و فعالین دفاتر اتحادیه های دانش آموزان مدارس سراسر استان است، افزود: این دوره با محورهای ذکر شده برای دانش آموزان پسر و دختر به مدت دو ماه در ۱۶ دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان سراسر استان در حال برگزاری میباشد که در پایان اردوی مشهد مقدس ویژه برگزیدگان دوره برپا خواهد شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه محتوای دوره ها در رابطه با تهدیدهای صورت گرفته در بدنه قشر دانش آموز، پرسش و پاسخ با محوریت مباحث اعتقادی و دستاوردهای انقلاب اسلامی، دشمن شناسی و شیوه های تقابل با دشمنان میباشد افزود : هدف ما تربیت افسران جنگ نرم مطابق با رهنمود های مقام معظم رهبری میباشد.

وی با بیان اینکه کار تشکیلاتی صرف با دانش آموزان یکی از محورهای دوره طلایه داران فردا است ، گفت: خوبی برنامه های تابستانه امسال در آن است که ۸۰ درصد برنامه ها و اجرایشان به دانش آموزان سپرده شد و از این طریق خواهان آن هستیم تا دانش آموزان بصورت عملیاتی کار تشکیلاتی، گروهی و جمعی را فراگیرند تا در مدرسه کارهای مشترک را انجام دهند.