به گزارش پایگاه خبری انعکاس خوزستان ،سید کریم حسینی برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری اهواز حضور پیدا نمود.سید کریم حسینی ۴۸ ساله و متولد اهواز است، سوابق کاری او از سال ۷۹ آغاز شد و در سال ۸۲ به عنوان معاون مدیرکل بنیاد شهید خوزستان فعالیت کرد. دو سال […]

به گزارش پایگاه خبری انعکاس خوزستان ،سید کریم حسینی برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری اهواز حضور پیدا نمود.سید کریم حسینی ۴۸ ساله و متولد اهواز است، سوابق کاری او از سال ۷۹ آغاز شد و در سال ۸۲ به عنوان معاون مدیرکل بنیاد شهید خوزستان فعالیت کرد. دو سال بعد با روی کارآمدن کامران باقری‌لنکرانی در وزارت بهداشت، حسینی به عنوان مدیرکل پارلمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخاب شد تا رابط این وزارت خانه با مجلس شورای اسلامی باشد.

دو سال بعد جعفر حجازی به عنوان استاندار خوزستان جایگزین حیات مقدم شد و به همین دلیل از حسینی جهت حضور در استانداری خوزستان دعوت کرد. سید کریم حسینی در بازگشت به خوزستان به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیتی که منجر به حضور او در معاونت سیاسی و اجتماعی شد و همه او را به عنوان معاون سیاسی استاندار وقت می‌دانند.

حسینی ۶ سال در دولت‌های نهم و دهم در دو معاونت مهم و تأثیر گذار استانداری خوزستان فعالیت کرد تا با روی کار آمدن دولت روحانی از استانداری خداحافظی کند و به عرصه پزشکی بازگردد. گرچه مخالفان حسینی سعی دارند که او را یک پزشک عمومی معرفی کنند اما سوابق وی در پزشکی هم به مدیریت‌های مختلف ختم می‌شود؛ او چند سالی مدیر بیمارستان امیرکبیر اهواز بود و هم اکنون در پلی کلینیک شهید رجایی اهواز به عنوان مدیر بیمارستان فعالیت می‌کند.

حسینی در سال ۱۳۹۴ کاندیدای انتخابات مجلس شد و علی رغم اینکه در هیچ کدام از لیست‌های سیاسی جای نگرفت توانست بیش از ۵۷ هزار رأی کسب کند، گرچه فعالان سیاسی معتقدند اگر حسینی در لیست اصولگرایان قرار می‌گرفت می‌توانست به راحتی راهی مجلس شود.

در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در سال ۹۶ حسینی به عنوان رئیس ستاد آیت الله رئیسی در خوزستان فعالیت کرد و توانست در این استان تأثیر گذار باشد و پس از ان هم در جمع اوری اسناد تخلفات مدیران دولتی به گونه‌ای عمل کرد که بسیاری از مدیران متخلف شناسایی و با گزارش شورای نگهبان راهی دادگاه شوند. او هم اکنون به عنوان سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فعالیت می‌کند و ۸ نفر از کاندیداهای مورد حمایت این جبهه در انتخابات اخیر توانستند راهی پارلمان شهری اهواز شوند.

حال می بایست منتظر ماند و دید چه افرادی در ماراتن ۲ اسفند ماه از مردم رای اعتماد گرفته و پیروز میدان انتخابات خواهند شد.