فرهاد ابول‌نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز دقایقی پیش اظهار کرد: در حال حاضر آزمایش سه مورد بیمار مبتلا به کرونا در استان خوزستان مثبت است که یک نفر از آن‌ها فوت شد. وی افزود: اعضای سه خانواده مربوط به افراد مبتلا به ویروس کرونا را قرنطینه کردیم و نگرانی از این جهت وجود ندارد. […]

فرهاد ابول‌نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز دقایقی پیش اظهار کرد: در حال حاضر آزمایش سه مورد بیمار مبتلا به کرونا در استان خوزستان مثبت است که یک نفر از آن‌ها فوت شد.

وی افزود: اعضای سه خانواده مربوط به افراد مبتلا به ویروس کرونا را قرنطینه کردیم و نگرانی از این جهت وجود ندارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه با توجه به آزمایش مثبت سه بیمار مبتلا به کرونا در خوزستان احتمال شیوع این بیماری چقدر است، بیان کرد: قطعاً این افراد پیش از قرطینه شدن و تشخیص بیماری با افراد زیادی در تماس بودند.

ابول‌نژادیان در رابطه با روند کنترل بیماری کرونا در خوزستان عنوان کرد: از روز گذشته بعد از ظهر که متوجه شدیم در استان موارد مثبت این بیماری وجود دارد سطح مقابله با بیماری را بالا بردیم، اکنون در قرارگاه مرکزی در حال انجام هماهنگی‌های لازم در خصوص این بیماری هستیم.

وی در تجهیزات و امکانات موجود در خوزستان به منظور مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا، گفت: تمام امکانات مربوط به تشخیص و درمان این بیماری در استان فراهم شده است.