⭕تحلیل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حوزه انتخابیه اهواز ◀سالهاست که گروها و احزاب سیاسی مردم را درگیر بازی ها و جنجال داخلی خود نموده اند و در هر دوره با روی کار آمدن هر دو طیف سیاسی ،متاسفانه خواسته های مردم بر آورده نشده و نتوانستند رضایت مردم را جلب نمایند. ◀در این دوره […]

⭕تحلیل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حوزه انتخابیه اهواز

◀سالهاست که گروها و احزاب سیاسی مردم را درگیر بازی ها و جنجال داخلی خود نموده اند و در هر دوره با روی کار آمدن هر دو طیف سیاسی ،متاسفانه خواسته های مردم بر آورده نشده و نتوانستند رضایت مردم را جلب نمایند.

◀در این دوره نیز با توجه به عدم رضایت عموم مردم از نمایندگان مجلس و دولت فعلی، طیف گسترده ی مردم از رویکرد جبهه ی اصلاح طلبان ناامید شده و دیگر از حمایت این حزب پر تنش اعلام برائت کرده اند.

◀ با خُرد شدن استخوان های اصلاحات در این دوره ، جبهه ی اصول گرایان و نیروهای انقلاب اسلامی با همت و امید بسیار زیادی وارد رقابت دوم اسفند شدند.به عقیده ی بسیاری از صاحب نظران و فعالان سیاسی حضور هریک ازچهرهای شاخص در این لیست ،پیروزی لیست شورای ائتلاف را بدنبال خواهد داشت.

◀بسیاری از کاندیدا با حضور در این شورا از فیلترهای انتخابی آن گذر کردند و تعداد ۱۴ نفر از آنها می بایست برای ورود به لیست ۳نفره باهم رقابت کنند، اما متاسفانه این شورا تاکنون نتوانسته بر روی یک لیست مشترک به دلیل اختلافات شدید داخلی به توافق برسد.

◀این اختلاف نظرها باعث طولانی شدن پروسه و عدم اجماع شورا بر لیست واحد ۳ نفره شده است که موجب آسیب به اعتماد مردم و چهره ی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در میان معتمدین و مردم شد.

حال باید منتظر تصمیم این شورا ماند و دید آیا این شورا می تواند افرادی را انتخاب کند که اعتماد و امید آسیب دیده ی مردم نسبت به انتخابات و شورای ائتلاف را برگردانند❓

یادداشتی از احمد یوسفی