به گزارش پایگاه خبری انعکاس خوزستان ؛  بیست‌و‌سومین آیین تکریم از خادمان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، دوشنبه، ۲۹ بهمن‌ماه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در هتل پارسیان انقلاب برگزار می‌شود. همچنین مجمع سراسری انجمن خادمان قرآن کشورمان با موضوع تبیین و تشریح اساسنامه انجمن و انتخابات کارگروه‌های تخصصی برای تشکیل شورای مرکزی نیز یکشنبه، […]

به گزارش پایگاه خبری انعکاس خوزستان ؛  بیست‌و‌سومین آیین تکریم از خادمان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، دوشنبه، ۲۹ بهمن‌ماه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در هتل پارسیان انقلاب برگزار می‌شود.
همچنین مجمع سراسری انجمن خادمان قرآن کشورمان با موضوع تبیین و تشریح اساسنامه انجمن و انتخابات کارگروه‌های تخصصی برای تشکیل شورای مرکزی نیز یکشنبه، ۲۸ بهمن‌ماه در همین هتل برپا می‌شود.
یادآوری می‌شود، برپایی همایش تجلیل از خادمان قرآن کریم از بیست و پنج سال پیش یعنی از دومین دوره نمایشگاه قرآن که به سال ۱۳۷۲ بازمی‌گردد، کلید زده شد و از آن سال به بعد، هر سال همزمان با برپایی نمایشگاه قرآن طی مراسمی با حضور رئیس‌جمهور از خادمان قرآنی کشورمان در عرصه‌های مختلف تجلیل می‌شود که طی سال‌های اخیر به دلیل برنامه رئیس‌جمهور و فقدان حضور ایشان، این برنامه از برپایی در ماه مبارک رمضان به زمان دیگری موکول شد.

  • منبع خبر : ایکنا