به گزارش پایگاه خبری انعکاس خوزستان عباس حسینی پویا دادستان اهواز در این باره گفت: چهارشنبه هفته گذشته مجددا بازدید میدانی از کوی مدرس صورت گرفت و عملیات تعمیر و بهسازی خیابان ها بررسی شد. وی در ادامه افزود : با توجه به قطعی کابل های زیرزمینی مخابرات در چند نقطه و ریزش دیواره کانال […]

به گزارش پایگاه خبری انعکاس خوزستان عباس حسینی پویا دادستان اهواز در این باره گفت: چهارشنبه هفته گذشته مجددا بازدید میدانی از کوی مدرس صورت گرفت و عملیات تعمیر و بهسازی خیابان ها بررسی شد.

وی در ادامه افزود : با توجه به قطعی کابل های زیرزمینی مخابرات در چند نقطه و ریزش دیواره کانال دفع فاضلاب تصمیم بر این شد که عملیات بهسازی با دقت بیشتری صورت بگیرد تا ضمن تعمیر اساسی، از هدر رفت بیت المال نیز جلوگیری شود.

حسینی پویا با بیان اینکه تعجیل در اتمام کار با وجود مشکلات زیربنایی موجود به صلاح نبود، گفت: دادستانی اهواز به صورت ویژه موضوع را پیگیری می کند و مردم کوی مدرس اهواز هیچ گونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند.

گفتنی است حجت الاسلام صادق مرادی رییس کل دادگستری خوزستان چندی پیش در پی پیگیری قرارگاه جهادی شهید فرجوانی و مکاتبه ای که با وی در این خصوص صورت گرفت با دستور ویژه ای عباس حسینی پویا دادستان عمومی و انقلاب اهواز را مسئول رسیدگی به مساله آب و فاضلاب کوی مدرس (خروسیه) کلانشهر اهواز کرد.

بررسی مشکل آب آشامیدنی، جاری بودن فاضلاب در خیابان ها، رها شدن خیابان های لوله گذاری شده بدون آسفالت از عمده مسائلی است که از سوی مردم مطرح شده بود که به سبب مشکلات بهداشتی و آسیب رساندن به وسایل نقلیه را در پی داشته است.