انعکاس خوزستان-شهرداری منطقه 3 اهواز در آستانه رسیدن به عید نوروز اقدامات گسترده ای را در دستور کار خود قرار داده است .

به گزارش خبرنگار انعکاس خوزستان مجتبی یوسفی مدیر منطقه ۳ شهرداری اهواز گفت: به منظور رفاه حال شهروندان در ایام بهار و تعطیلات نوروزی و همچنین آمادگی مکان های عمومی در استقبال از مسافران نوروزی و افزایش تقاضا و مراجعات شهروندان در این ایام به پارک ها، کار بازسازی و ترمیم سرویس ها ی بهداشتی توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه در حال انجام است.
وی گفت: به همین منظور و در راستای توجه به تامین بهداشت مکان های عمومی، کار بازسازی و تعمیر سرویس های بهداشتی پارک زیتون کارمندی و پارک هفت جام نرگس با اقداماتی از جمله کاشیکاری جدید، تامین لوازم و شیرآلات جدید به سرعت در حال انجام است.

یوسفی در ادامه افزود: به منظور رسیدگی هرچه بیشتر به مهمترین و اصلی ترین درخواست شهروندان و ایجاد سهولت در تردد وسایط نقلیه و برخورداری عبور و مرور بهتر در بلوار پاسداران که یکی از شریان های اصلی و مسیرهای مواصلاتی شهر است، کار تراش آسفالت فرسوده و اجرای آسفالت باند غربی بلوار پاسداران حد فاصل کوی جواهری به سمت میدان فرودگاه بامساحتی بالغ بر ۲۱۰۰ متر مربع تکمیل و به پایان رسید.
گفتنی است طی هفته های گذشته نقطه مقابل این مسیر نیز در باند شرقی بلوار پاسداران حد فاصل کوی عابدی تا شرکت ملی حفاری ایران با مساحت بیش از۴۰۰ متر مربع نیز آسفالت شد.

انتهای پیام/عظیم ستایش فرد